RegulaminRegulamin sklepu internetowego Decorest

 

1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, przez cały  rok.

2. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 15, w soboty ,  niedziele i święta rozpatrywane będą od godz. 9.00 następnego dnia roboczego.

3. Zamówienia wysyłamy w ciągu 7 dni roboczych.

4. Zamówienia indywidualne realizujemy w odrębnie ustalonych terminach .

5. Z uwagi na wykorzystywanie naturalnych surowców takich jak  drewno oraz ręczne wykonanie każdego produktu kolorystyka  prozedmiotów z różnych partii produkcyjnych może się nieznacznie różnić od siebie.

6. Ceny towarów uwzględniają podatek VAT 23%.

7. Kupujący ma możliwość wyboru spośród form płatności: przelew na konto (towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty) oraz płatność za pobraniem.

8. Brak wpłaty w terminie 7 dni od momentu złożenia zamówienia skutkuje anulowaniem danego zlecenia.

9. Rezygnacja z zamówienia jest możliwa do momentu wysyłki towaru. NIE DOTYCZY ZAMÓWIEŃ SPECJALNYCH (np. z grawerem indywidualnym)

10. Na życzenie wystawiamy faktury VAT.

11. Firma zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia.

12. Wszystkie nasze produkty objęte są 30-dniową gwarancją. W przypadku stwierdzenia wad technicznych należy skontaktować się naszą firmą oraz przesłać pisemne zgłoszenie reklamacji z dokładnym opisem wady produktu oraz danymi osoby zgłaszającej reklamację. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 7 dni roboczych.

13. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera klienta ( kolor, proporcje itp.)nie mogą być podstawą reklamacji towaru.

14. Zakupione u nas towary można zwrócić w ciągu 7 dni bez podania przyczyny. Zwrot  pieniędzy za towar nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania zwróconego towaru na konto bankowe. Koszty przesyłki nie zostaną zwrócone . Zwracany towar nie może być używany.NIE DOTYCZY ZAMÓWIEŃ SPECJALNYCH (np. z grawerem indywidualnym)

15. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki, które powstały podczas transportu będą rozpatrywane tylko w przypadku spisania protokołu reklamacyjnego w obecności kuriera w momencie odbioru towaru.

16. Nie przyjmujemy towaru reklamowanego lub zwracanego jako przesyłkę pobraniową.
W powyższym przypadku paczka wróci do nadawcy na jego koszt.

17. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne ze zgodą na przechowywanie I przetwarzanie przez firmę danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami  ustawy z dnia 29 sierpnia I 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.833),
która gwarantuje prawo wglądu do własnych danych ich poprawienia oraz usunięcia.

18. Dane osobowe nie będą wykorzystane do innych celów niż kontaktowe i sprzedażowe, nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim.

19. Treść sklepu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 ust.1 Kodeksu Cywilnego.

20. Złożenie zamówienia w sklepie decorest.pl oznacza akceptację regulaminu
i warunków reklamacji.

21. Nieodebranie przesyłki przez klienta będzie skutkowało naliczeniem opłat zgodnie
z tabelą opłat operatora pocztowego, oraz wszczęciem postępowania egzekucyjnego
za poniesione koszty wysyłki, zwrotu i wysłanych upomnień.

22. W przypadku braku możliwości polubownego rozwiązania  problemu nieodebranej przesyłki sprawę skierujemy do sądu w celu rozstrzygnięcia.

23. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego oraz ustaw o ochronie praw konsumentów i  ustawy o ochronie danych osobowych.