KontaktProducent drewnianych okładek menu restauracji – Kontakt

Podczas wyboru restauracji wielu klientów zwraca uwagę na najmniejsze detale. Ładna zastawa, świeże kwiaty w wazonie, ciekawe dekoracje ścian oraz starannie dobrane dodatki typu drewniane serwetniki i przyprawniki, skrzynki na wino oraz gustowna karta menu – to wszystko bardzo dobrze działa na atmosferę, jaka panuje w lokalu, i sprawia, że klienci z chęcią zjedzą u nas posiłek.

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór dodatków dla lokali gastronomicznych, w tym drewnianych szafek na klucze, zestawów do przypraw, a także płatników kelnerskich. Eleganckim rozwiązaniem okazują się drewniane deski do krojenia oraz serwowania potraw. Państwa uwadze polecamy również skomponowane przez nas zestawy, dzięki którym z łatwością dobiorą Państwo odpowiednie wyposażenie, a także usługę grawerowania laserowego na drewnianych okładkach menu restauracji.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą eleganckich dodatków do restauracji serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z firmą Decorest z Wałbrzycha. 

 

Decorest.pl 

 Eleganckie dodatki do restauracji

ul.Sadowa 44

58-307 Wałbrzych

tel./fax: 74 801 40 29

tel. 661 450 162

 kontakt

e-mail: info@decorest.pl